HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiOzorkówAgresywny pies rzuca się na mieszkańców. Kolejne zgłoszenie na policję. Co dalej?

Agresywny pies rzuca się na mieszkańców. Kolejne zgłoszenie na policję. Co dalej?

agresywny pies ozorków

Po raz kolejny redakcja informowana jest o agresywnym psie, który rzuca się na mieszkańców w rejonie pl. Jana Pawła II w Ozorkowie. Ostatnio mieszaniec rozszarpał nogawkę ozorkowiance, która jechała przez plac rowerem.

– Rzucił się na mnie i rozerwał nogawkę. Jakoś sobie z nim poradziłam. Ale dzieci są w dużym niebezpieczeństwie, bo ten pies jest nieobliczalny – usłyszeliśmy w redakcyjnej słuchawce.

Właściciel psa nie przejmuje się tymi atakami. Wyprowadza swojego pupila bez smyczy i kagańca. W czasie, gdy pies rzuca się na ludzi, jego opiekun po prostu przyspiesza kroku i idzie do domu. Mieszkańcy argumentują, że najwyższy czas coś z tym zrobić.

– Zgłosiłam sprawę na policji – dodaje nasza czytelniczka. – Jednak jestem pełna obaw, czy funkcjonariusze pozytywnie rozwiążą problem. Przecież komisariat jest w pobliżu i jak dotąd żadnej reakcji funkcjonariuszy nie było. Plac jest monitorowany. Łatwo można sprawdzić, kto jest właścicielem tego psa.

Przypomnijmy, że niedawno pisaliśmy o tym agresywnym psie, który rzucał się na ludzi na placu Jana Pawła II. Wówczas jeden ze zdenerwowanych kierowców sięgnął do bagażnika auta po klucz do zmiany kół. Pies – przeczuwając zagrożenie – pobiegł za swoim właścicielem.

Jeden z kierowców tak zdenerwował się na psa, że sięgnął po masywny klucz
TAGI POSTU:
UDOSTĘPNIJ:
Nowa szkoła w Łęc
Szok! Syn zadźgał
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.