HomeTemat główny32-letni kierowca fiata wjechał wprost na tira. Zginął na miejscu

32-letni kierowca fiata wjechał wprost na tira. Zginął na miejscu

zginął na miejscu

Bełchatowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze K-74, w miejscowości Wielopole. Na miejscu zdarzenia śmierć poniósł 32-letni kierowca fiata punto.

Do zdarzenia doszło 13 grudnia 2021 roku, około godziny 13.45 na drodze K-74 w miejscowości Wielopole, w gminie Bełchatów. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, 32-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, poruszał się fiatem punto. Z nieustalonych na ten moment przyczyn, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym volvo wraz z naczepą. Niestety na skutek doznanych obrażeń piotrkowianin poniósł śmierć na miejscu. 62-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy. Na miejscu wypadku pracowali policjanci i strażacy. Mundurowi, z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz śledczy z bełchatowskiego wydziału ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym.

Policjanci przypominają, aby podczas jazdy zawsze dostosować prędkość do warunków panujących na drodze. Śliska nawierzchnia, słaba widoczność, mgła, wymuszają na uczestnikach ruchu drogowego zachowanie szczególnej ostrożności. Dlatego wsiadając za kierownicę warto pamiętać, że bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nas. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i zdjęcie nogi z gazu. Nie przeceniajmy również swoich umiejętności, a za kierownicę wsiadajmy zawsze trzeźwi i wypoczęci.

Lód na chodnikach i
Podwyżki wzbudzają
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.