Reporter

reporter-ntr.pl

termy uniejów
Warto przeczytać Województwo

Z rzeki wyłowiono ciało 36-letniej Ukrainki

Rawscy policjanci wspólnie z prokuratorem prowadzą postępowanie w sprawie ujawnionych zwłok 36-letniej kobiety, której zaginięcie zgłoszone zostało 29 czerwca 2021 roku przez pracodawcę. Ciało odnalezione zostało w rzece Rawka w Kurzeszynie.

Informacja od pracodawcy o zaginięciu kobiety wpłynęła do policjantów z Rawy 29 czerwca 2021 roku. Z relacji wynikało, że 36-letnia obywatelka Ukrainy w niedzielne popołudnie wyszła nad rzekę Rawka w Kurzeszynie. Do miejsca zamieszkania nie powróciła. Zaniepokojony gospodarz posesji, gdzie przebywała Ukrainka zaalarmował policję o tym, że zaginęła.

30 czerwca 2021 roku policjanci wraz z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarne w Rawie Mazowieckiej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Rawie oraz Kurzeszynie pojechali w rejon rzeki celem poszukiwań. Użyto również śmigłowca policyjnego. W wodzie odnaleziono zwłoki kobiety, które zostały przez służby przetransportowane na brzeg. Policjanci i prokurator pracując na miejscu ustalili, że jest to 36-letnia obywatelka Ukrainy. W sprawie prowadzone jest śledztwo, które ma wyjaśnić przyczynę i okoliczności śmierci.