HomeAktualności z regionuX Jubileuszowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Piątek

Udział w turnieju wzięło 10 drużyn, które stoczyły zaciętą, pełną emocji i trzymającą w napięciu do ostatniej chwili walkę. Tegorocznym triumfatorem została drużyna Torex Janowice. W finałowym boju wygrała z zespołem Warriors Piątek 3:1. Pokonane w półfinałach drużyny ubiegłorocznego zwycięzcy – Zjazdowej Łódź i Filter Service ze Zgierza (obie uległy finalistom dopiero po serii rzutów karnych) rozegrały mecz o 3 miejsce. Zwycięsko wyszła z tej potyczki drużyna Filter Service.
Miejsca 5-10 zajęły ex aequo: Victoria Bielawy, Drinkersi, Święci, OSP Goślub-Janowice, OSP Janków oraz Oldboy Malina. Tytuł najlepszego strzelca wywalczył Patryk Pietrasiak z drużyny Filter Service, zaś najlepszym bramkarzem wybrano Arkadiusza Cegiełko z zespołu Torex Janowice.