Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ozorków Powiat zgierski Warto przeczytać

Skuteczni dzielnicowi

Ozorkowscy dzielnicowi w ciągu 3 dni zatrzymali 5 osób poszukiwanych, które ukrywały się przed organami ścigania. Każda z nich miała odbyć karę pozbawienia wolności. Wszyscy mężczyźni trafili już do odpowiednich placówek penitencjarnych.

Gdy osoba zostaje skazana przez sąd na karę pozbawienia wolności, a później ukrywa się i nie stawia do odbycia kary to do policjantów trafia postanowienie sądu o wszczęciu poszukiwań takich uciekinierów. Tak było też w tych przypadkach. W ostatnim czasie do ozorkowskich policjantów wpłynęło 5 postanowień sądu o poszukiwaniach 5 mężczyzn, którzy mieli do odbycia karę pozbawienia wolności. Postanowienia te trafiły w ręce ozorkowskich dzielnicowych, którzy w kilka dni zatrzymali całą piątkę.

Do pierwszego zatrzymania doszło 29 września 2020r. chwilę po 7. 31-letni poszukiwany wpadł w ręce mundurowych, gdy szedł ulicą do dorywczej pracy. 3 kolejne zatrzymania miały miejsce 1 października. Dzielnicowi namierzyli 35-latka w mieszkaniu, w którym się ukrywał. Z kolei 38-latek został zatrzymany w miejscu dorywczej pracy, a 42-latek gdy szedł ulicą. Ostatni z poszukiwanych wpadł w ręce policjantów 3 października około 22.00, gdy szedł przez miejscowość Mamień. Cała piątka trafił już do właściwych jednostek penitencjarnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.