Reporter

reporter-ntr.pl

termy uniejów
Powiat łęczycki Temat główny Warto przeczytać Łęczyca

Petenci powinni być zadowoleni. Wreszcie nie będą musieli „wisieć” na telefonie

Zmiany w wydziale komunikacji. Od 22 czerwca br. wydział komunikacji starostwa powiatowego w Łęczycy zmienia system przyjęć klientów. Nie trzeba już będzie dzwonić do wydziału, wystarczy zamówić bilet przez internet lub w biletomacie zlokalizowanym w budynku urzędu.

Klienci, zarówno indywidualni jak i firmy, nie będą już musieli „wisieć” na telefonie, aby zamówić wizytę w celu rejestracji pojazdu.

– Pojazdów na terenie naszego powiatu ciągle przybywa, co powodowało coraz dłuższe kolejki w celu ich rejestracji. Klienci denerwowali się, że nie mogą się dodzwonić, bo linia ciągle zajęta – mówi sekretarz Ireneusz Barański. – W związku z tym od wtorku, 22 czerwca, wdrażamy nowy system umawiania się na wizytę do wydziału komunikacji. Aby zarejestrować pojazd trzeba będzie pobrać bilet. Można to zrobić w dwojaki sposób, albo przez internet, albo osobiście przyjść do budynku starostwa, gdzie będzie można go pobrać z biletomatu. Na ocenę sprawności działania systemu przyjdzie nam trochę poczekać.

starostwo łęczyca
Na elewacji starostwa zamontowany został wyświetlacz dla petentów wydziału komunikacji