Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Nerwy na dworcu

Pasażerowie Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej poinformowali redakcję, że pociągi nie zatrzymują się na stacji a kierowcy autobusów zastępczych ignorują oczekujących na transport ludzi.

– Jest podstawiany autobus, który powinien się zatrzymywać przy dworcu a tak naprawdę zatrzymuje się na przystanku autobusowym niedaleko kościółka, gdzie mają od razu skręt na Łęczyce i lepszą drogę z Łęczycy. Osoby, które o tym nie wiedzą czekają na dworcu – mówi nasz czytelnik.


Pociągi nie zatrzymują się już na remontowanym dworcu

O sprawie poinformowaliśmy ŁKA.

– Przedstawiciel zarządcy infrastruktury poinformował ŁKA, że w związku z przekazaniem wykonawcy stacji Ozorków i jej otoczenia pod plac budowy, w celu wykonania robót modernizacyjnych, tablica z mapkami informującymi podróżnych o lokalizacji przystanku autobusowego została w ostatnich dniach zdemontowana. Na żądanie zarządcy, wykonawca zobowiązał się odtworzyć ww. tablicę ogłoszeń, ustawiając ją przed budynkiem dworca. Informacje o rozkładach autobusów zastępczych są dostępne na stronie internetowej ŁKA, w zakładce rozkład jazdy – informuje Joanna Osińska, rzecznik prasowy ŁKA w Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.