Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Lokatorzy zaniepokojeni. Czy powstanie kolejny market?

Kilka dni temu na terenie pomiędzy ul. Piłsudskiego a al. Unii w Ozorkowie można było ujrzeć kolejnego inwestora przygotowującego działkę pod budowę. Lokatorzy pobliskich bloków zachodzą w głowę, co powstanie w tym miejscu. Mają nadzieję, że pod oknami nie będą mieli marketu, bo – jak usłyszeliśmy – w mieście jak grzyby po deszczu wyrastają takie punkty.

To prawda. Kończy się już budowa kolejnego w Ozorkowie marketu przy ul. Maszkowskiej. Pisaliśmy już o tej inwestycji. Przypomnijmy tylko, że w tej części miasta już niedługo działał będzie market Dino.

Czy działka naprzeciwko bloków przy Piłsudskiego też będzie wykorzystana pod działalność dużego sklepu? Lokatorzy są pełni obaw.

– Oby tylko nie było tutaj marketu – słyszymy. – Już podczas pierwszej budowy na tym terenie baliśmy się, co tu powstaje. Wybudowany został duży budynek pod mieszkania i lokale użytkowe. Na szczęście, to nie market. Niedawno zobaczyliśmy, że pojawił się kolejny inwestor. Ogrodził spory teren, a więc można się spodziewać, że przygotowuje teren pod dużą nieruchomość.

Rozmawialiśmy z inwestorem.

– Mogę rozwiać obawy lokatorów. Marketu nie będzie – usłyszeliśmy. – Planujemy wybudować domy pod działalność mieszkalno – usługową. O terminach wolałbym na razie nie mówić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.