HomeAktualności z regionuDobre otwarcie sezonu tyczkarskiego zawodników MKLA Łęczyca

Dobre otwarcie sezonu tyczkarskiego zawodników MKLA Łęczyca

zawodnicy mkla łęczyca

W hali RKS Łódź odbył się lekkoatletyczny mityng w skoku o tyczce.

W inauguracyjnych zawodach sezonu halowego 2021 roku wystartowała dziewięcioosobowa reprezentacja MKLA Łęczyca.  W roczniku U-16 zwyciężył Filip Dudka z wynikiem 3.50 m,czwarte miejsce zajął Filip Bartczak 2.60 m. W konkursie dziewcząt Natalia Krysiak z wynikiem 2.30 m uplasowała się na trzeciej pozycji.  Hubert Woźniak był drugi w kategorii U-18 z wynikiem 3.05 m, Jakub Żelechowski z tym samym rezultatem ukończył zawody na trzeciej pozycji.Bieniak Natalia zaliczyła 2.15 m.  Trzecie miejsce w roczniku U-20 z wynikiem 3.60 m zajął Bartosz Żemigała, czwarty był Eryk Sewiło 3.20 m. W najstarszej grupie U-23 trzecie miejsce zajął Szymon Kłosiński 4.30 m.  Było to bardzo dobre otwarcie sezonu. Wszyscy startujący ustanowili lub wyrównali rekordy życiowe.