Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Ozorków Powiat zgierski Warto przeczytać

Czy w mieście brakuje kosiarzy?

W Ozorkowie są miejsca, gdzie trawa sięga kolan. Mieszkańcy zastanawiają się, czy nie brakuje pracowników gospodarczych. Opady deszczu i względnie ciepła aura sprawiły, że trawa bardzo szybko wybujała. Zarośnięte są trawniki, skwery i park miejski.

– Dziś spacerowałem w parku i w niektórych miejscach trawa jest przy alejkach po kolana. Moim zdaniem takie reprezentacyjne miejsca powinny być koszone w pierwszej kolejności. No chyba, że w Ozorkowie brakuje kosiarzy – zastanawia się mieszkaniec.

Niestety, w mieście zarośnięty jest nie tylko park miejski. Praktycznie nie widać miejsc, które zostały już wykoszone. Urząd zapewnia, że pracownicy gospodarczy rozpoczęli już koszenie.

– Wykaszanie trwa od kilku dni – mówi Izabela Dobrynin, rzecznik burmistrza. – Wkrótce skoszona zostanie trawa w parku miejskim i na innych terenach miasta.

Nie dowiedzieliśmy się, czy w Ozorkowie brakuje pracowników gospodarczych. Choć nie jest tajemnicą, że gdyby pracowników gospodarczych było więcej, to prace z koszeniem postępowałyby znacznie szybciej. Wykaszaniem terenów miejskich zajmuje się w tej chwili 6 pracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.