HomeAktualnościŻyciówka Mikołaja Szczęsnego w Słupsku                                                                                                  

Życiówka Mikołaja Szczęsnego w Słupsku                                                                                                  

mkla łęczyca

Rekord życiowy na otwartym stadionie (2.14 m) ustanowił na mityngu w Słupsku Mikołaj Szczęsny. Zawodnik MKLA Łęczyca już w pierwszej próbie uporał się z tą wysokością wyprzedzając reprezentanta AML Słupsk Kewina Małka, który uzyskał ten sam rezultat w drugiej próbie.

Konkurs skoku wzwyż stał na wysokim poziomie. Był obsadzony przez przebywających na zgrupowaniu w Słupsku członków kadry narodowej, dla których była to pierwsza konfrontacja w tym sezonie. 

Dobre przygotowanie do startów letnich potwierdzili łęczyccy  lekkoatleci na zawodach w Sieradzu. Tu także rywalizacja skoczków przebiegała pod dyktando naszych reprezentantów. Zwyciężył Sebastian Antosiak (2.00 m) przed Michałem Boczkowskim (1.80 m) i Szymonem Pawłowskim (1.75 m). Konkurs pchnięcia kulą U-18 wygrała z wartościowym rezultatem (12.39 m) Oliwia Kępska. Na czwartej pozycji uplasowała się młodziczka Maria Czarnecka (10.17 m). Obie ustanowiły rekordy życiowe. Dwa brązowe medale poparte życiówkami zdobył wieloboista Jakub Nawrocki. Pchnięcie kulą (11.02 m), skok w dal (5.76 m). 

UDOSTĘPNIJ:
Nocna strzelanina! S
Na Brzozowej w Ozork
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.