HomeWarto przeczytaćZoo w Łodzi. Spotkaj się z Nelą Małą Reporterką

Zoo w Łodzi. Spotkaj się z Nelą Małą Reporterką

nela reporterka

Nela Mała Reporterka będzie gościem specjalnym urodzin łódzkiego zoo. Zwiedzający będą mieli szansę spotkać się z popularną podróżniczką już w najbliższą niedzielę (26 września). Czego można się spodziewać?

Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi obchodzi 83. urodziny i z tej okazji szykuje moc atrakcji, między innymi spotkanie z Nelą Małą Reporterką. Dziewczynka od 5. roku życia podróżuje po świecie i nagrywa reportaże, którymi dzieli się z publicznością. 

Nela jest autorką kilkunastu książek i laureatką wielu wyróżnień. Pierwszą książkę wydała w 2014 roku. Jej publikacje opisują wyprawy do egzotycznych krajów, a najmłodsi mogą wraz z nią przeżywać niesamowite przygody. 

Obecnie Nela jest nastolatką, która angażuje się w akcje społeczne oraz humanitarne. Rozwija również projekt edukacyjno-badawczy w ramach tworzonej przez siebie fundacji „The Adventure starts Here Foundation”. Nela spełnia swoje marzenie z dzieciństwa. Jej fundacja tworzy bowiem bazy badawcze na całym świecie. Pierwsza ma powstać w dżungli w Kostaryce.

Spotkanie z Nelą Małą Reporterką zaplanowano na niedzielę, 26 września, o godz.14:00. Podróżniczkę będzie można spotkać w łódzkim zoo (ul. Konstantynowska 8/10), w pobliżu wyspy lemurów. – Zapraszam na spotkanie z okazji premiery moich dwóch książek – „Nela na wyspie kangura” oraz „Nela i wyprawa w morskie głębiny”. Będziemy rozmawiać o kangurach i kolczatkach. – mówi Nela.

UMŁ

UDOSTĘPNIJ:
Ranny motocyklista
EUG 2022 - najwięks
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.