HomeWojewództwoZ gwiazdami nad Jeziorskiem! Najpierw Roxie Węgiel, będzie też Thomson i Baron

Z gwiazdami nad Jeziorskiem! Najpierw Roxie Węgiel, będzie też Thomson i Baron

roxie węgiel

Prawie 100 uczestników z całej Polski bierze udział w VoiceStar Music Camp 2024 w Hotelu Superfala nad Zalewem Jeziorsko. Pierwszy z nich rozpoczęło spotkanie z Roxie Węgiel.

Spotkanie z wokalistką to spełnienie marzeń uczestników obozu muzycznego. Mogą nie tylko porozmawiać ze swoją idolką, ale też wziąć udział w  inspirujących rozmowach, czy zajęciach wokalnych prowadzonych przez Roksanę Węgiel. Zwieńczeniem zajęć z uczestnikami VoiceStar Music Camp  będzie koncert Roxie w Hotelu Superfala. 

Przez cały lipiec hotel będzie gościł uczestników kolejnych turnusów muzycznych, a także gwiazdy, z którymi spotkają się ich uczestnicy – Magdę Beredę oraz Thomsona i Barona z zespołu Afromental.

Obóz muzyczny VoiceStar Music Camp powstał z myślą o wszystkich tych, którzy kochają śpiewać i chcieliby rozwinąć swoje umiejętności – niezależnie od poziomu zaawansowania. 

Każdego dnia odbywają się zajęcia wokalne z zawodowymi trenerami głosu. W tym roku są to: Anna Szarmach – wokalistka soulowa, Adam Czapla – trener wokalny programu The Voice Kids oraz wokalistka i instruktorka śpiewu – Justyna Piętosa.   Na zajęciach uczestnicy przygotowują się do najważniejszego momentu na obozie – do koncertu na zakończenie campu. Pracują nad poprawną emisją głosu, dykcją, realizują zajęcia w oparciu o najpopularniejsze metody wokalne. Każdy uczestnik ma możliwość zaśpiewać z profesjonalnym  zespołem, a warsztaty odbywają się w grupach, w kameralnej atmosferze. Do dyspozycji uczestnicy obozu mają nie tylko hotel, ale też nowe, komfortowe domki.

UDOSTĘPNIJ:
Akcja na Zalewie Sul
Nowoczesna karetka w
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ