HomeAktualnościZ auta została miazga. Zginął 22-latek

Z auta została miazga. Zginął 22-latek

tragiczny wypadek

Policjanci z komisariatu w Osjakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego w wypadku drogowego. Na skutek odniesionych obrażeń zginął 22-letni kierowca. Policjanci apelują o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

Do zdarzenia doszło 20 listopada 2022 roku po godzinie 23:00  na drodze relacji Czernice – Borki Walkowskie w gminie Osjaków. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 22- latek kierujący  osobowym citroenem na prostym odcinku drogi z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewa. Niestety na skutek odniesionych obrażeń zmarł 22-letni kierowca citroena.  Na miejscu wypadku policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Wykonali oględziny, zebrali i zabezpieczyli ślady związane ze zdarzeniem. Obecnie okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają śledczy z komisariatu w Osjakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu.

W trosce  o bezpieczeństwo na drodze policja apeluje o zachowanie  szczególnej ostrożności w trakcie kierowania pojazdami. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze oraz o nieprzecenianie własnych umiejętności podczas kierowania pojazdami. Niekorzystne warunki na drogach utrudniają jazdę i mogą być niebezpieczne.

Mniej miejsca na kub
Grabów oszczędza!
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.