HomeKraj i ŚwiatWszedł do galerii handlowej bez maseczki. Policja użyła gazu (wideo)

Wszedł do galerii handlowej bez maseczki. Policja użyła gazu (wideo)

maseczka interwencja

Do internetu trafiło nagranie z interwencji policji w galerii handlowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna nie miał założonej maseczki i nie chciał się wylegitymować. 

Jak wynika z nagrania, które trafiło na facebookową stronę Konfederacji – Ostrowiec Świętokrzyski, mundurowi już reagują. Do interwencji funkcjonariuszy doszło w galerii handlowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Klient nie miał założonej maseczki. Post zatytułowano „Niedziela handlowa i terrorysta bez kagańca. Szok”.

– Proszę mnie puścić! Dziecko mam, 12-latkę, w sklepie – krzyczy. W tle słychać kobietę, która zastanawia się, na jakiej podstawie mężczyzna jest zatrzymany. – Czy coś zrobił? – pyta mundurowych. W odpowiedzi od policjantów słyszy „tak”.

Na miejscu pojawiają się kolejni policjanci. Powalają mężczyznę na podłogę. – Nie mogę oddychać, człowieku, zejdź ze mnie – krzyczy klient. Jego żona prosi mundurowych, żeby nie dociskali go kolanem. Następnie, po wcześniejszym ostrzeżeniu, mężczyźni spryskują twarz mężczyzny gazem i prowadzą do wyjścia.

UDOSTĘPNIJ:
Nie żyją kobieta i
Ale lipa! W Łodzi p
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.