HomeAktualności z regionuPowiat łęczyckiWOŚP w Łęczycy bez koncertów

WOŚP w Łęczycy bez koncertów

wośp w łęczycy

Tym razem to szeroko pojęta okulistyka dziecięca będzie tematem przewodnim 30. finału WOŚP. Jubileuszowa zbiórka odbędzie się 30 stycznia. W Łęczycy nie będzie koncertów, za to aż 54 wolontariuszy z puszkami przez cały dzień będzie liczyć na hojność mieszkańców.

W Łęczycy do wolontariatu w 30. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zarejestrowały się 54 osoby. Dodatkowo zarejestrowane zostały 4 puszki sztabowe: w Przedszkolu nr 1, w Przedszkolu nr 2, w sklepie odzieżowym Stylówka XXL oraz w sklepie usługowym naprawy obuwia przy ulicy Belwederskiej. Sztab WOŚP zarejestrowany został w mieście jeden i jest nim sztab przy urzędzie miejskim, którego siedziba 30 stycznia będzie w ratuszu.

„Z powodu niestabilnej sytuacji pandemicznej w naszym kraju niestety nie będzie koncertów, a licytacje w formie tradycyjnej zostaną zastąpione, podobnie jak w ubiegłym roku, aukcjami internetowymi. Planowane jest natomiast symboliczne wypuszczenie tradycyjnego światełka do nieba o godzinie 20:00, a jego forma jest w trakcie ustalania” – informuje magistrat.

BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.