HomeAktualnościWkrótce otwarcie! Kupcy powinni być zadowoleni

Wkrótce otwarcie! Kupcy powinni być zadowoleni

targowisko w grabowie

   Targowisko w Grabowie budziło do tej pory wiele kontrowersji w związku z bardzo trudnymi warunkami  handlu. Błoto, brak boksów, pomieszczeń socjalnych, sanitariatów to obraz dotychczasowego miejsca targowego. Wkrótce sytuacja ulegnie diametralnej zmianie.

   Po wielu latach narzekań mieszkańców na trudne warunki handlu na targowicy w Grabowie, wójt Janusz Jagodziński wraz z radą postanowili o zmianie tej sytuacji. Remont trwał blisko rok, w piątek 2 grudnia br. miał miejsce odbiór techniczny inwestycji. 

  • W poniedziałek, 5 grudnia zgłosimy inwestycję do nadzoru budowlanego o wydanie zezwolenia na użytkowanie targowiska. W ramach remontu utwardzono kostką brukową 400 mkw placu, zainstalowano oświetlenie ledowe, monitoring, sanitariaty i budynek socjalny. Koszt zadania to kwota 1 900 000 zł, z czego 50 % to środki zewnętrzne, pozostałe na postawie uchwały rady przekazano z budżetu gminy. Mam nadzieję, że nowe targowisko spełni oczekiwania zarówno kupujących jak sprzedawców – mówi wójt Grabowa.
UDOSTĘPNIJ:
Zaproszenie
Nożem w brzuch, but
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.