HomeAktualnościWjechała w pieszego! 51-latek zginął na miejscu

Wjechała w pieszego! 51-latek zginął na miejscu

dramat policja

Policjanci z łęczyckiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym pieszy poniósł śmierć na miejscu.

10 grudnia 2023 roku około godziny 19.05 policjanci z łęczyckiej komendy zostali skierowani do miejscowości Witonia, gdzie na ulicy Promiennej doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca peugeotem jadąc w kierunku ulicy Zielonej na prostym odcinku drogi wjechała w pieszego. Niestety, 51-latek na skutek doznanych obrażeń, poniósł śmierć na miejscu. 69-letnia kobieta była trzeźwa. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy.
– Przypominamy i apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Pieszym i rowerzystom przypominamy o noszeniu elementów odblaskowych. Prawidłowe ich umieszczenie w polu działania świateł pojazdów nadjeżdżających z obu kierunków znacznie zwiększa bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu. Odblaski ratują życie! – mówi asp. szt. Mariusz Kowalski, oficer prasowy policji w Łęczycy.

- Tak się nie robi!
Proces kanibala z Ba
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.