HomeAktualnościWażą się losy sylwestra w Łęczycy

Ważą się losy sylwestra w Łęczycy

sylwester w łęczycy

Miejskie obchody sylwestrowej nocy są świetną opcją na wspólne spędzenie czasu w ostatnią noc starego roku. Zwykle na placu Tadeusza Kościuszki miasto organizuje zabawę przy muzyce z symboliczną lampką szampana oraz dodatkowymi atrakcjami. Jak będzie w tym roku?

Restauracje i sale balowe w regionie już od dłuższego czasu zapisują zgłoszenia chętnych do sylwestrowej zabawy. W tym roku zainteresowanie przyjęciami na salach jest mniejsze – ze względu na koszty. Inflacja poskutkowała tym, że bale sylwestrowe są droższe niż rok temu, a coraz więcej ludzi racjonalizuje wydatki. W takiej sytuacji, dla osób chcących hucznie spędzić sylwestra, alternatywą jest zabawa pod chmurką. Niestety, póki co, miasto nie odjęło decyzji, czy 31 grudnia zorganizuje imprezę.

„Rozpatrujemy możliwość organizacji powitania Nowego Roku, tradycyjnie, na placu Tadeusza Kościuszki, w obrębie ratusza miejskiego. Jednakże, przede wszystkim ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom wydarzenia, planujemy spotkanie w tym zakresie z odpowiednimi służbami. Po spotkaniu przekażemy decyzję” – przekazuje magistrat.

Trzeba się więc liczyć z możliwością, że w Łęczycy nic nie zostanie w sylwestra zorganizowane. Pozostają więc domówki, podczas których też można świetnie się bawić w gronie swoich najbliższych.

Nożem w brzuch, but
Wyjątkowa drużyna
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.