HomeWarto przeczytaćW województwie łódzkim po weekendzie zaledwie 2 nowe zakażenia koronawirusem

W województwie łódzkim po weekendzie zaledwie 2 nowe zakażenia koronawirusem

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek o 44 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Resort przekazał też informację, że minionej doby nikt nie zmarł z powodu COVID-19 lub jego współistnienia z innymi chorobami. Od początku epidemii w Polsce infekcję SARS-CoV-2 potwierdzono u 2 880 865 osób, z których 75 160 zmarło.

Najwięcej z 44 nowych, potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem jest w województwach małopolskim i wielkopolskim, gdzie odnotowano po 7infekcji.

Pozostałe zakażenia pochodzą z województw: mazowieckiego (4), podlaskiego (3), świętokrzyskiego (3), warmińsko-mazurskiego (3), kujawsko-pomorskiego (2), łódzkiego (2), podkarpackiego (2), pomorskiego (2), śląskiego (2), dolnośląskiego (1), lubuskiego (1), opolskiego (1) i zachodniopomorskiego (1). Nowych zachorowań nie odnotowano w województwie lubelskim.

Trzy zakażenia to dane bez wskazania adresu, które mają zostać uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Resort podał też informację, że z powodu COVID-19 lub z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami nie zmarła minionej doby ani jedna osoba.

Od początku epidemii w Polsce infekcję SARS-CoV-2 potwierdzono u 2 880 865 osób, z których 75 160 zmarło.

UDOSTĘPNIJ:
36-latek powiesił s
Finisz przebudowy mi
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.