HomeKraj i ŚwiatW poszukiwaniach zabójcy dziecka bierze też udział łódzka policja

W poszukiwaniach zabójcy dziecka bierze też udział łódzka policja

grzegorz borys

W poszukiwania Grzegorza Borysa, 44-latka z Gdyni, który bestialsko zamordował swoje dziecko, zaangażowani są także łódzcy policjanci. Od początku weekendu żołnierza zabójcę próbuje zlokalizować także Oddział Prewencji Policji w Łodzi. W sumie szuka go blisko tysiąc osób.

Przypomnijmy, że poszukiwania 44-letniego Grzegorza Borysa, czynnego żołnierza Wojska Polskiego, oskarżonego o zabójstwo swojego sześcioletniego syna, trwają od piątku. W sobotę sąd wydał nakaz aresztowania mężczyzny. – Zostało wydane postanowienie o postawieniu zarzutów. Chodzi o zarzut przestępstwa z artykułu 148 paragraf 2 punkt 1 Kodeksu karnego, czyli zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Zdaniem sąsiadów 44-latek już od jakiegoś czasu zachowywał się niepokojąco. Chodził po osiedlu w ciemnych okularach i kominiarce. Nosił przy sobie nóż.

„W przypadku uzyskania informacji na temat miejsca pobytu mężczyzny prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni 47 74 21 222 (oficer dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112” – przekazano w mediach społecznościowych pomorskiej policji.

Policja ponadto podkreśla, aby nie podejmować prób ujęcia poszukiwanego mężczyzny samodzielnie.

Za drewniakiem stani
122 rodziny czekają
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.