HomeWażneW Łodzi „Marsz Równości”. Policja informuje o utrudnieniach i… monitorowaniu

W Łodzi „Marsz Równości”. Policja informuje o utrudnieniach i… monitorowaniu

marsz równości

11 maja 2024 roku w godzinach 13:00-16:00 w Łodzi odbędzie się Marsz Równości. Uczestnicy pochodu będą się poruszać ulicami w centrum miasta. Mieszkańcy Łodzi muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym.

W związku z zaplanowanym Marszem Równości, który odbędzie się 11 maja 2024 roku w godzinach 13:00-16:00 mieszkańcy Łodzi powinni spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Nad bezpieczeństwem uczestników zgromadzenia i mieszkańców Łodzi będą dbali funkcjonariusze kilku pionów łódzkiej komendy.

Marsz będzie przechodził przez centrum miasta, co oznacza sporo pracy dla policjantów ruchu drogowego. Wiele skrzyżowań zostanie na pewien czas wyłączonych z ruchu. Policjanci łódzkiej drogówki sprawnie będą zamykali drogi, którymi przemaszerują uczestnicy zgromadzenia. Wszystko po to by nie doszło do niebezpiecznych sytuacji w ruchu drogowym. Mundurowi na bieżąco będą monitorowali osoby grupujące się w celu zakłócenia ładu i porządku publicznego.

Trasa marszu będzie przebiegała ulicami: od startu na Placu Dąbrowskiego, przez ulicę Narutowicza, ulicę Sienkiewicza, ulicę Tuwima, ulicę Struga, ulicę Żeromskiego, ulicę Próchnika, ulicę Piotrkowską, ulicę Narutowicza i zakończy się na Placu Dąbrowskiego.

UDOSTĘPNIJ:
Sesja przerwana! Wyb
Urząd gminy w Łęc
1 COMMENT

ZOSTAW KOMENTARZ