HomeAktualnościW Łęczycy wibratory z Netto?

W Łęczycy wibratory z Netto?

wibratory w netto

Ta informacja błyskawicznie trafiła do klientów – a może raczej klientek – Netto. Choć sieć oficjalnie sprzedawała urządzenie jako masażer do pleców, to i tak większość wiedziała, że to… wibrator. Informacja o wibratorach błyskawicznie rozpowszechniła się w internecie. Jak masażer – wibrator sprzedawał się w Łęczycy?

Zajrzeliśmy do Netto w Łęczycy. I choć sklep był tego dnia zamknięty ze względu na prowadzony drobny remont, to zostaliśmy wpuszczeni do środka.

– Ja w sprawie tych słynnych masażerów – powiedzieliśmy z uśmiechem od wejścia do pracowników.

Panie odwzajemniły uśmiech, a panowie zaczęli żartować o urządzeniu.

Poszliśmy zobaczyć czy na półkach jest jeszcze słynny masażer.

– No, niestety. Nie ma. Widocznie został już wykupiony – powiedział pan Tomasz.

To zła informacja dla wszystkich zainteresowanych „masażerem”.

Sprawdziliśmy. Rzeczywiście, oferta Netto była czasowa.

Produkt wyleciał już z asortymentu. Urządzenie można było nabyć od 19 do 25 stycznia w cenie 69 złotych.

Reklama przedstawia urządzenie jako masażer do ciała. Jego głównymi zaletami miała być ergonomia, cicha praca, 10 trybów wibracji i płynna regulacja poziomów intensywności. Co więcej, ruchy wibracyjne mają zapewnić głęboki drenaż wszystkich warstw skóry.

Skąd informacja, że ten produkt to wibrator?

Warto zaznaczyć, że początkowo tego typu sprzęt rzeczywiście miał być przeznaczony do masażu. Za projekt urządzenia odpowiedzialna była firma Hitachi, lecz klienci znaleźli bardziej kreatywne zastosowanie ich pomysłu. Urządzenie Magic Wand od Hitachi debiutowało w USA pod koniec lat 60. Firma raczej nie spodziewała się – albo po prostu nigdy się do tego nie przyznała – że produkt ten zostanie wykorzystany do masturbacji.

Sieć trzyma się oficjalnej wersji

„Masażer oferujemy z myślą o zmęczonych plecach i potrzebujących rozluźnienia karkach naszych klientów, wszak produkt posiada 10 trybów wibracji, zapewniających głęboki drenaż wszystkich warstw skóry, a także możliwość regulacji poziomów intensywności. Jest łatwy w użyciu i funkcjonalny, sprawdzi się po intensywnym wysiłku fizycznym czy stresującym dniu. Cena na poziomie 69 zł jest bardzo atrakcyjna w stosunku do ofert rynkowych, liczymy na to, że będzie satysfakcjonująca dla klientów naszej sieci” – informuje sieć Netto.

Z nożem na ekspedie
Gdzie jest ten przys
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.