HomeAktualności z regionuPowiat łęczyckiW Łęczycy policja zajmuje się konfliktem na Wrzosowej

W Łęczycy policja zajmuje się konfliktem na Wrzosowej

socjalne wrzosowa

Mieszkańcy lokali socjalnych przy ulicy Wrzosowej znów zaognili konflikt z lokatorką jednego z budynków. Sprawa trafiła na policję. Jak usłyszeliśmy – kobieta skłócona jest niemal ze wszystkimi niektórym miała nawet grozić.

Kiedy dwie lokatorki otrzymały zdecydowanie zbyt wysokie rachunki za prąd, w trakcie wyjaśniania sprawy okazało się, że konfliktowa sąsiadka podpięła się pod pobliskie liczniki.

– Jak wyszło na jaw, że kradnie prąd, to groziła, że nam głowy upier*** za to, że zostały powiadomione o tym służby i teraz przez nas nie ma prądu w mieszkaniu. Dzielnicowy bardzo zaangażował się w sprawę. Już trzy sąsiadki zeznawały na policji przeciwko tej kobiecie. Pytali o wszystko i wszystko zgodnie z prawdą zostało powiedziane – usłyszeliśmy. – Dzieci się jej boją, bo jest wulgarna, wszczyna awantury, nam grozi, że naśle na nas zbirów lub zaciągnie w ciemny róg. To są groźby zagrażające życiu i zostaną wobec niej wyciągnięte konsekwencje.

Sprawą zajmuje się policja. Mieszkańcy z Wrzosowej mają już dosyć życia w strachu. Zapowiadają, że nie odpuszczą sprawy dopóki mieszkanka nie da im spokoju.

UDOSTĘPNIJ:
Dramat! Samochód wj
Wielkie obniżki cen
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.