HomeAktualności z regionuW Karpaczu dobre wyniki MKLA Łęczyca

W Karpaczu dobre wyniki MKLA Łęczyca

mkla karpacz

Przebywający na zgrupowaniu kadry województwa w Karpaczu zawodnicy MKLA Łęczyca z sukcesami wzięli udział w Ogólnopolskim Mityngu Karkonoskim.

Hubert Woźniak poprawił rekord życiowy i zajął drugie miejsce  biegu na 110 metrów przez płotki (14.84 s). Na tym samym dystansie swoje życiowe osiągnięcie ustanowił także Dominik Bauer (15.24 s). W skoku wzwyż Mikołaj Szczęsny pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 195 cm, co dało mu drugą lokatę.Michał Boczkowski skoczył 180 cm, poprawił „życiówkę” o 10 cm i rezultatem tym zajął piąte miejsce i jednocześnie uplasował się na drugiej pozycji w tabelach Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w roczniku U-16. Hubert Woźniak skoczył 175 cm, a Szymon Pawłowski 165 cm.

Bardzo dobrze zaprezentował się w biegu na 400 metrów Jakub Grabski. W mocno obsadzonym biegu zajął czwartą pozycję (55.12 s) i wynikiem tym plasuje się aktualnie na czwartej pozycji przed Mistrzostwami Polski U-18, zgłaszając aspirację do waki o wysoką pozycję na tej imprezie . W skoku o tyczce Filip Dudka z wynikiem (3.50 m) zajął piątą lokatę, Jakub Żelechowski z rekordem życiowym (3.40 m) zajął szóstą lokatę. W tej samej konkurencji Kalina Koperska i Natalia Bieniak uzyskały ten sam wynik (2.60 m).

UDOSTĘPNIJ:
22-letni kierowca po
W przedsiębiorstwie
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.