HomeAktualnościUwaga kierowcy! Od jutra utrudnienia

Uwaga kierowcy! Od jutra utrudnienia

roboty emilia

Od środy 6 kwietnia kierowców czekają utrudnienia na południowej jezdni autostrady A2 w rejonie węzła Emilii. Rozpoczyna się demontaż tymczasowych barier na jezdni północnej, po której ruch obywał się w obu kierunkach.

Drogowcy zakończyli prace na 4-kilometrowym odcinku na wysokości węzła Emilia. Od środy ruszy kolejny etap prac remontowych na autostradzie A2.

– Ruch w kierunku Poznania będzie odbywał się po jednym pasie jezdni północnej, zaś w kierunku Warszawy po wyremontowanym 4-kilometrowym odcinku całą szerokością jezdni – mówi rzecznik łódzkiej GDDKiA Maciej Zalewski.

Remontowany odcinek południowej jezdni A2 wydłuży się z 4 do 8 km i obejmie węzeł Zgierz. Skutkiem tego będzie wyłączenie na tym węźle dwóch kierunków ruchu: Łódź – Warszawa i Poznań – Łódź. Pozostałe kierunki: Warszawa -Łódź i Łódź – Poznań będą funkcjonowały bez zmian – dodał Maciej Zalewski, rzecznik łódzkiej GDDKiA

Według planu prace mają potrwać do połowy maja. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin może ulec zmianie.

Dostawczy mercedes u
Dramat na lekcji! Uc
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.