HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiOzorkówUrząd wyrozumiały dla robotników! Mieszkańcy już tacy dobrzy nie są…

Urząd wyrozumiały dla robotników! Mieszkańcy już tacy dobrzy nie są…

pogodna remont

Wciąż na Osiedlu Spokojnej Starości w Ozorkowie mieszkańcy żywo reagują na to, co dzieje się w sprawie remontowanych dróg. Prace nie są kontynuowane w takim tempie, jakby życzyli sobie tego ozorkowianie. Magistrat – jak się dowiedzieliśmy – przedłużył niedawno termin zakończenia remontu. I wszystko wskazuje na to, że urząd będzie musiał ponownie podać kolejny termin związany z końcem tej inwestycji.

Remontowane są ulice Spokojna, Pogodna i Konarskiego. Ekipa nie wyrobiła się w terminie, a magistrat przedłużył ostatnio termin zakończenia remontu do 20 grudnia. Teraz – gdy już wiadomo – że robotnicy po raz kolejny nie zdążą, termin znów zostanie wydłużony. Do kiedy?

– Jeszcze się nad tym zastanawiamy – słyszymy od Mariusza Ostrowskiego, sekretarza miasta. – Z całą pewnością nie będzie to długi okres, bo chcielibyśmy, aby w końcu ta inwestycja się zakończyła.

Mieszkańcy nie są, tak jak urząd, wyrozumiali dla robotników.

– Kiedy była ładna pogoda, to nikt nie pracował. Wzięli się za robotę, gdy warunki atmosferyczne były złe. Nie tylko ja, ale i inni mieszkańcy nie rozumieją takiego nastawienia. Uważam, że wykonawca powinien zostać ukarany za to, że nie zdążył zakończyć w terminie remontu – mówi pani Maria.

Jest jednak i pozytywna informacja związana z inwestycją. Na prośbę mieszkańców wykonane zostanie dodatkowe zadanie.

– Na ulicy Konarskiego, w pobliżu szkoły, pojawi się próg zwalniający. Będzie bezpieczniej – zauważa sekretarz Ostrowski.

Pożar w szpitalu! P
Okradł pracodawcę
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.