HomeAktualnościUprowadził dziecko! Policja poszukuje Kiliana

Uprowadził dziecko! Policja poszukuje Kiliana

uprowadzenie dziecka

Trwa akcja poszukiwawcza 14-letniego Kiliana Jarosa. Chłopiec został uprowadzony przez ojca, który nie zgodził się z wyrokiem sądu dot. pozbawienia praw rodzicielskich. Matka dziecka przeżywa dramat i ufa, że policja szybko odnajdzie jej syna.

Jak się dowiedzieliśmy, chłopiec zaginął pod koniec sierpnia tego roku. Policja w Poddębicach od dawna nie prowadziła podobnych działań.

– Odkąd służę w policji w Poddębicach, nie przypominam sobie takiej akcji związanej z poszukiwaniami uprowadzonego dziecka – mówi sierż. Alicja Bartczak. – Wiemy, że chłopiec mieszkał razem z biologicznym ojcem. Nie chciałabym podawać nazwy miejscowości, w każdym razie jest to w powiecie poddębickim. Jeszcze przed ogłoszeniem wyroku przez sąd, ojciec wraz z dzieckiem opuścili swój dom. Do tej pory nie wiadomo, gdzie przebywa Kilian. Bardzo możliwe, że jest poza granicami naszego kraju.

Ojciec małoletniego, który został prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Łasku pozbawiony praw rodzicielskich, nie wydał matce Kiliana Jarosa, a następnie w nieustalonym dotychczas czasie uprowadził małoletniego i oddalił się ze swojego miejsca zamieszkania w nieustalonym kierunku. Ostatni raz dziecko było widziane przez matkę pod koniec kwietnia bieżącego roku.
Rysopis: wiek 14 lat, wzrost 135 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie blond, oczy koloru niebieskiego.
Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają informację o losie dziecka, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, ulica Targowa 22, pod numerem telefonu: 478452211 albo powiadomienie najbliższej jednostki policji pod numerem telefonu: 112.

Kontrowersje wokół
Przed nami Wszystkic
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.