HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiOzorkówTu szczęście ma się większe – mówią gracze. Lotto w towarzystwie… aniołów i świętych

Tu szczęście ma się większe – mówią gracze. Lotto w towarzystwie… aniołów i świętych

lotto anioły

To nietypowy, jedyny taki punkt w Ozorkowie. W punkcie z dewocjonaliami ustawiony jest kolektor Totalizatora Sportowego. Niektórzy gracze obstawiają tylko tu i wierzą, że w takim anturażu łatwiej jest wygrać.

Ktoś mógłby być zaskoczony i zadać pytanie, czy typowanie zakładów Lotto nie kłóci się z ofertą punktu. Dewocjonalia w tym miejscu są w ofercie od kilkunastu lat. Do sklepu została wstawiona też kolektura.

– I każdy jest zadowolony – mówi z uśmiechem Wiesława Hańczak. – Są klienci na dewocjonalia i na wysłanie kuponów Lotto. To się nie kłóci. Zresztą na terenie Ozorkowa kolektury są w różnych punktach handlowych.

O zdanie zapytaliśmy jednego z klientów.

– Oczywiście, że nie mam nic przeciwko. Przecież nie grzeszę, że zagram sobie w Lotto. A towarzystwo aniołków i obrazki świętych być może sprzyjają graczom – usłyszeliśmy.

Pani Wiesława zdradza, że wielu klientów gra właśnie w jej punkcie. I niektórzy rzeczywiście mają spore szczęście.

– Jedna z moich stałych klientek grała od lat w Multilotka (teraz Multi Multi). Akurat była kumulacja i doradziłam, aby zagrała w Dużego Lotka. No i wygrała „5”, to było kilka tysięcy złotych. Oczywiście szkoda, że nie była to „szóstka”, ale i tak była bardzo zadowolona – wspomina W. Hańczak.

Pani Natalia z Łęc
Kasa zamknięta... n
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.