HomeAktualnościTrumny w sklepie spożywczym! Pomysł przedsiębiorcy zbulwersował ludzi!

Trumny w sklepie spożywczym! Pomysł przedsiębiorcy zbulwersował ludzi!

spółdzielnia mleczarska

Lotem błyskawicy rozeszła się wśród pracowników Ciechanowskiej Spółdzielni Mleczarskiej w Ozorkowie informacja o propozycji jednego z przedsiębiorców z powiatu zgierskiego, który w firmowym pomieszczeniu sklepowym spółdzielni przy Cegielnianej chciał reklamować… trumny.

– To się w głowie nie mieści. Trumny przy naszej spółdzielni – nie ukrywają ogromnego zaskoczenia pracownicy spółdzielni mleczarskiej z którymi rozmawialiśmy w ub. tygodniu.

Wolne pomieszczenia po byłym sklepie spożywczym są od wielu lat do wynajęcia. Pomysł, aby w tym lokalu reklamować trumny jest rzeczywiście szokujący.

O sprawie rozmawialiśmy z Wiesławem Żebrowskim, prezesem Ciechanowskiej Spółdzielni Mleczarskiej.

– Do mnie nie dotarła bezpośrednio informacja o pomyśle, aby w sklepie wystawić trumny – usłyszeliśmy od zszokowanego prezesa. – Być może dyrektor spółdzielni będzie coś o tym wiedział. Nie ukrywam, że trudno jest mi w to uwierzyć. Oczywiście nigdy nie byłoby zgody na coś takiego.

Nie udało nam się porozmawiać z Pawłem Strzeleckim, dyrektorem spółdzielni mleczarskiej.

Prezes Żebrowski powiedział nam – w kontekście sklepu do wynajęcia – o ciekawym pomyśle.

– Chcemy wynająć to pomieszczenie za przysłowiową złotówkę. Warunek jest tylko jeden. Musi to być branża spożywcza i wynajmujący, oprócz własnych, powinien też oferować w tym sklepie nasze produkty – mówi szef CSM. – Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ