HomeBBCTragiczny karambol w Ustroniu! Kierowca mercedesa zginął na miejscu!

Tragiczny karambol w Ustroniu! Kierowca mercedesa zginął na miejscu!

karambol w ustroniu

W Ustroniu miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy z udziałem czterech pojazdów. W zdarzeniu zginął kierowca osobowego mercedesa. Ranna w wypadku kobieta została przewieziona do szpitala. Policjanci niezmiennie apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności, a także bezwzględne stosowanie się do obowiązujących przepisów!

Służby ratownicze otrzymały informacje o bardzo poważnym zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej DW 941 w Ustroniu Nierodzimiu na pasach ruchu w kierunku Wisły. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący osobowym mercedesem mężczyzna z nieustalonych przyczyn nie zatrzymał się i wjechał z dużą prędkością w naczepę-wywrotkę ciągnika renault. W wyniku siły uderzenia mercedesa, renault z naczepą uderzył w znajdującą się przed nim toyotę, a ta następnie w samochód MAN, który zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną. W wyniku tego wypadku do szpitala została przewieziona kierująca toyotą kobieta. Mężczyzna, który był w mercedesie, zginął na miejscu.

Przez kilka godzin na tym odcinku drogi zablokowane były pasy ruchu w kierunku Wisły. Wyznaczone zostały objazdy, a ruchem kierowali mundurowi. Policjanci ruchu drogowego oraz grupy dochodzeniowo-śledczej wykonując czynności procesowe w miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Teraz przedmiotem prowadzonego śledztwa jest szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

UDOSTĘPNIJ:
Aleja Gwiazd w Brenn
Trwają poszukiwania
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.