HomeAktualnościTragiczne wypadki w Łódzkiem! Zginęły aż 4 osoby!

Tragiczne wypadki w Łódzkiem! Zginęły aż 4 osoby!

tragiczne wypadki

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności czterech tragicznych wypadków do których doszło pomiędzy 12, a 14 maja 2023 roku na drogach województwa łódzkiego.

Pierwszy z nich miał miejsce 12 maja 2023 roku kilka minut po godzinie 19.00 na autostradzie A1 (370 kilometr) na terenie powiatu radomszczańskiego. Według wstępnych ustaleń kierujący oplem 37-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego zjechał z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na pas zieleni, gdzie stracił panowanie nad swoim pojazdem. Samochód uderzył dwukrotnie w bariery energochłonne i zatrzymał się na pasie awaryjnym. Niestety kierujący oplem zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Drugi z wypadków miał miejsce następnego dnia około 19.30 na terenie powiatu wieruszowskiego w miejscowości Łubnice. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący seatem 19-letni mężczyzna, podczas wyprzedzania roweru, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący  poniósł śmierć na miejscu.

Tragiczny w skutkach okazał się również wypadek do którego doszło  13 maja 2023 roku pół godziny przed północą, w miejscowości Morawki (gmina Błaszki, powiat sieradzki). Według wstępnych ustaleń kierujący hyundaiem 40-latek, potrącił idącego ulicą pieszego. Jak się okazało był to 63-letni mężczyzna, który w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Kierującemu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu czy innych substancji odurzających. Śledztwo w tej sprawie prowadzi sieradzka prokuratura.

Ostatni wypadek miał miejsce 14 maja 2023 roku kilka minut przed godzina 7.00 w pobliżu miejscowości Rusiec. Jak wstępnie ustalili przybyli na miejsce policjanci, kierujący bmw 53-letni mężczyzna wjeżdżając na DK 74 z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym volvo. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniosła 63-letnia mieszkanka powiatu sieradzkiego – pasażerka bmw, a jego kierowca trafił do szpitala. Kierujący volvo, 26-letni mężczyzna był w chwili zdarzenia trzeźwy.

Kolej miga się od r
Słupki w chodniku d
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.