HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiParzęczewTragedia pod Parzęczewem. Kierowca ciężarówki poprosił mieszkańca Julianek o pomoc a następnie go przejechał

Tragedia pod Parzęczewem. Kierowca ciężarówki poprosił mieszkańca Julianek o pomoc a następnie go przejechał

julianki tragedia

Zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło w miejscowości Julianki. 63-letni mężczyzna zginął pod kołami ciężarówki man.

Do wypadku doszło w miejscowości Julianki w gminie Parzęczew. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-letni łodzianin kierujący ciężarowym manem jechał drogą gminną. W pewnym momencie drogę zagrodził mu przewód linii telekomunikacyjnej wiszący nad ziemią. W tej sytuacji kierowca namówił do pomocy 63-letniego mieszkańca powiatu zgierskiego, który miał przydepnąć przewód do ziemi, aby umożliwić przejazd ciężarówce.

– Podczas wykonywania manewru kierujący stracił pomocnika z oczu. Gdy zatrzymał pojazd i wysiadł, znalazł 63-latka leżącego pod ciężarówką. Pieszy poniósł śmierć na miejscu. Był mieszkańcem miejscowości Julianki. Rodzina mężczyzny, który zginął pod kołami ciężarówki, została już powiadomiona o tragedii – informuje asp. Robert Borowski z biura prasowego policji w Zgierzu.

Kierujący manem był trzeźwy. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci ze zgierskiej komendy powiatowej.

zdjęcie ilustracyjne
UDOSTĘPNIJ:
W Poddębicach kiero
Kolejny dzień ze wz
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.