HomeSportTo nie był udany weekend dla drużyn Górnika 1956 Łęczyca

To nie był udany weekend dla drużyn Górnika 1956 Łęczyca

górnik łęczyca

Zarówno seniorzy, jak i grupa Młodzik przegrali swoje spotkania ligowe.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili młodzi podopieczni trenera Jerzego Banasika. W ramach ligi D2 Młodzik, grupa IV drużyna Górnika 1956 Łęczyca udała się do Rosanowa na mecz z miejscowym LKS-em. Po końcowym gwizdku sędziego więcej powodów do zadowolenia mieli gospodarze, którzy wygrali 4:0.

Tego samego dnia doszło także do meczu na szczycie tabeli łódzkiej Klasy B, grupy II. Górnik 1956 Łęczyca, pod wodzą trenera Jarosława Dudkiewicza, podejmował na własnym terenie rezerwy Term Poddębice. Obie drużyny dzieliły tylko trzy punkty, goście chcieli także zrewanżować się za jesienną przegraną 7:2. Poddębiczanom udało się to niemal w stu procentach, bowiem na Stadionie Miejskim w Łęczycy wygrali 5:0, dzięki czemu zrównali się punktami z liderującym Górnikiem. 

Podczas minionego tygodnia łęczyckie młodzieżowe drużyny rozegrały również mecze kontrolne. Grupy Młodzików i Trampkarzy udały się do Góry Św. Małgorzaty, gdzie zmierzyły się z miejscową Iskrą. Oba spotkania zakończyły się okazałymi zwycięstwami naszych podopiecznych. Natomiast zawodnicy z rocznika 2014/15 po raz kolejny rywalizowali z Akademią Piłkarską Parzęczew. Rywale okazali się nieco lepsi, ale jak podkreśla trener Michał Sobczak, drużyna z meczu na mecz robi postępy, co daje dobry prognostyk na przyszłość. 

Wyniki meczów ligowych:

LKS Rosanów – Górnik 1956 Łęczyca 4:0

Górnik reprezentowali: Ksawery Żółtowski, Paweł Pacholczyk, Michał Szypkowski, Mateusz Orlik, Aleksander Kisielewski, Mikołaj Szypkowski, Antoni Doniak, Bartosz Kowalski, Zuzanna Chilarska, Szymon Matysiak, Kacper Kotasa, Emil Żymańczyk, Hubert Torbicki, Patryk Sas

Górnik 1956 Łęczyca – Termy II Poddębice 0:5

Górnik reprezentowali: Kacper Frontczak, Adam Czerbniak (Tomasz Śnieg 46′), Rafał Żemigała, Kacper Prążyński, Igor Poszeptowicz (Dawid Jakubowski 75′), Kamil Błachowicz (Krzysztof Pionko 70′), Dominik Włodarczyk (Czerbniak Stanisław 88′), Oliwier Łukasiewicz, Rabah Bougheddou (Kacper Ostajewski 70′), Michał Tabaczyński (Wojciech Gładysz 80′), Bogdan Pacałowski 

UDOSTĘPNIJ:
Poszedł na grzyby w
Akcja pod Daszyną i
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.