HomeAktualnościTo było zabójstwo? Zwęglone zwłoki w kamienicy

To było zabójstwo? Zwęglone zwłoki w kamienicy

policja

Policjanci z V komisariatu łódzkiej komendy miejskiej, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź Bałuty, wyjaśniają okoliczności zgonu 50-letniego mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione podczas akcji gaśniczej prowadzonej w kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego. Kryminalni zatrzymali podejrzewanego.

1 stycznia 2023 roku po godzinie 19.00 kilka zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru mieszkania w małej kamienicy na łódzkich Bałutach. Podczas akcji w jednym z pomieszczeń strażacy odnaleźli zwłoki mężczyzny. Policjanci  przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, przesłuchali potencjalnych świadków i mieszkańców domu. Jednocześnie prowadzili poszukiwania mężczyzny, który jak ustalili od kilku dni zamieszkiwał z denatem. Tej samej nocy podejrzewany 29-latek został zatrzymany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź Bałuty.

– Na ciele denata stwierdzono liczne rany na szyi i na klatce piersiowej – one mogły doprowadzić do jego śmierci – informuje Krzysztof Kopania z Prokuratury Okręgowej w Łodzi. – Wiele zatem wskazuje, że doszło do zabójstwa i podpalenia zwłok.

3 miliony dla gminy
- To jest jakaś dzi
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.