HomeAktualności z regionuTermy Uniejów – kup bilet online i nie stój w kolejce

Termy Uniejów – kup bilet online i nie stój w kolejce

termy w Uniejowie

Termy Uniejów uruchomiły nową platformę sprzedaży biletów online. To wygodny sposób, aby kupić bilet i co najważniejsze uniknąć kolejki do kasy.

Jak kupić bilet online? Wystarczy wejść na stronę www.termyuniejow.pl/bilety i zakupić bilety najwcześniej 7 dni przed pobytem i najpóźniej dobę przed planowanym relaksem. Pozwoli to uniknąć kolejek i po przybyciu na termy wskoczyć od razu do jednego z wielu basenów na terenie kompleksu.

Na chwilę obecną w ofercie dostępne są bilety 3 godzinne normalne i ulgowe w kilku opcjach – z szafką, saunami lub tylko do strefy basenowej.

Trzeba jednak pamiętać o dwóch bardzo ważnych kwestiach. Niestety przy zakupie biletu elektronicznego nie udzielane są zniżki ani rabaty, które można uzyskać kupując bilet w kasach biletowych zlokalizowanych w Kompleksie Termalno-Basenowym.

Ponadto, rezerwacja miejsca w Kompleksie Termalno-Basenowym obowiązuje od otwarcia obiektu do godziny 11:00 w terminie oznaczonym na bilecie elektronicznym. Po godz.11:00 w terminie oznaczonym na bilecie elektronicznym, nadal można korzystać z zakupionego biletu, ale bez gwarancji wejścia bez kolejki. Oznacza to, że zakup biletu przez internet pozwoli nam uniknąć kolejki o ile wejdziemy na baseny do godziny 11.00.

UDOSTĘPNIJ:
Obława po zabójstw
Gmina Zadzim z dofin
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.