HomeAktualności z regionuPowiat łęczyckiTe psiaki też potrafią kochać. Schronisko w Łęczycy zachęca do adopcji

Te psiaki też potrafią kochać. Schronisko w Łęczycy zachęca do adopcji

schronisko łęczyca

Choć mieszkańcy Łęczycy coraz chętniej adoptują psy ze schroniska, wciąż na nowy dom czeka 45 uroczych czworonogów. Najstarsze psiaki w łęczyckim schronisku mają po 11 lat, jedną z najmłodszych podopiecznych jest skora do zabawy, półtoraroczna Wera.

Decyzja o adopcji psa ze schroniska niektórym przychodzi łatwo, dla innych jest to poważny krok. Na pewno musi być dobrze przemyślana, żeby przygarnięty pies po przejściach (bo do schroniska psy trafiają w różnych okolicznościach) w nowym miejscu poczuł się przede wszystkim bezpiecznie. Najchętniej przygarniane są oczywiście szczeniaki, które w schronisku pojawiają się sporadycznie, przywożone przez straż miejską po interwencjach, oraz młode psy, zazwyczaj do 3, 4, lat.

– Nasze psy są zadbane, w większości bardzo przyjazne, lubią się bawić. Zachęcamy do adopcji, pies to prawdziwy przyjaciel człowieka – mówią pracownicy łęczyckiego schroniska.

Wszystkie psy przeznaczone do adopcji są zaczipowane oraz wykastrowane.

Łęczyckie schronisko działa w godzinach 7-15. Pracownicy chętnie opowiedzą o każdym psiaku i doradzą, którego najlepiej wybrać, w zależności od potrzeb i oczekiwań.


Reks ma dwa lata

Półtoraroczna Wera wciąż chce się bawić

Aleks ma 3 lata

2-letnia Zora jest bardzo przyjazna
UDOSTĘPNIJ:
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.