HomeAktualnościSzok! Potrącił i uciekł. Nie żyje 16-latek!

Szok! Potrącił i uciekł. Nie żyje 16-latek!

policja tragedia

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Na skutek obniesionych obrażeń ciała 3 maja w szpitalu zmarł 16-latek. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Dyżurny radomszczańskiej policji zgłoszenie o zdarzeniu drogowym  w miejscowości Pukarzów otrzymał 2 maja 2022 roku o godzinie 23.30. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący prawdopodobnie samochodem osobowym jadąc od miejscowości Maluszyn w kierunku Koniecpola zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił dwie osoby prawidłowo idące poboczem, przy czym kobieta prowadziła rower. Kierowca nie zatrzymując się uciekł z miejsca wypadku i nie udzielił pomocy rannym. Służby wezwali inni uczestnicy ruchu drogowego. Do szpitala została przewieziona 36-letnia piesza. Natomiast 16-latek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do placówki medycznej w Krakowie. Niestety, ze względu na rozległe obrażenia ciała chłopak zmarł w szpitalu 3 maja. Życiu poszkodowanej kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo. Samochód, którym poruszał się sprawca najprawdopodobniej ma uszkodzoną lewą stronę nadwozia.

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia pod numerami telefonów 47 846 42 11, 47 846 42 21 lub 47 846 42 68 lub o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Radomsku przy ul. Piłsudskiego 56. Policja zapewnia anonimowość.

Rozpoczęły się ma
Majówka 2022 - pods
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ