HomeAktualnościSzok! Pijana 12-latka na placu zabaw!

Szok! Pijana 12-latka na placu zabaw!

pijana 12-latka

Straż Miejska udostępniła szokującą informację na swoim facebookowym profilu.

Na placu zabaw Dolinka w Elblągu mimo niesprzyjającej aury bawiło się sporo dzieci. Jedne pod czujnym okiem rodziców, inne samodzielnie. Przebywała tam też grupka nastolatków, a wśród nich „dziwnie” zachowująca się dziewczynka. Dziewczynka nie była w stanie utrzymać równowagi, a towarzyszące jej osoby (dzieci) naśmiewały się z niej i próbowały wymusić pewne niebezpieczne zachowania, np. próbowały dziewczynkę spuścić ze ślizgawki głową skierowaną do dołu.

Nikt z dorosłych nie zareagował, cała sytuacja zaniepokoiła dwoje bawiących się na placu zabaw dzieci (kuzynostwo, chłopiec 11 lat i dziewczynka 13 lat), które zadzwoniły do swojej mamy i o wszystkim jej opowiedziały. Ta z kolei poinformowała o tym, co się dzieje Straż Miejską.

Dziewczynka i chłopiec, którzy postanowili zainterweniować znali co prawda numer alarmowy, ale obawiali się, że ich zgłoszenie nie zostanie potraktowane przez służby poważnie. Nastolatka, jak się okazało 12-latka była w stanie upojenia alkoholowego, została przekazana rodzicom. Dzięki czujnej reakcji kuzynostwa na szczęście tym razem nie doszło do tragedii

– poinformowano na stronie Straży Miejskiej.

Potrącił pieszego
Babcia i wnuczek...
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.