HomeAktualnościSuper bryki wypełniły rynek Manufaktury

Super bryki wypełniły rynek Manufaktury

super bryki manufa

Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Mercedes AMG – to tylko kilka z setki luksusowych samochodów, które dziś wypełniły rynek Manufaktury w ramach inicjatywy Positive Ways. Łódź jest jednym z punktów na trasie, podczas której właściciele tych ekskluzywnych samochodów zbierają pieniądze na wsparcie wybranych hospicjów w Polsce.

Positive Ways to inicjatywa, która powstała z pasji do motoryzacji i chęci pomagania najmłodszym. Od 9 lat, właściciele tych wspaniałych samochodów, co roku podróżują wspólnie po kraju, uczestnicząc w zapierających dech w piersiach motoryzacyjnych przygodach. Trasy są połączone ze zbiórką na rzecz różnych instytucji dobroczynnych w kraju – hospicjów, domów opieki, domów dziecka i innych. Fundacja Positive Ways do tej pory wsparła m.in. Stowarzyszenie „Nadzieja” z Nowego Sącza czy podopiecznych ośrodka „Tęczowy Domek” z Rzeszowa.
Dziś na rynku Manufaktury pojawiły się m.in. Ferrari Monza SP2, Ferrari SF90, Lamborghini Aventador SVJ, Lamborghini Huragan, Bugatti Chiron Sport, Aston Martin Vantage, Mercedes AMG GTR oraz wiele innych, równie imponujących modeli.

– Super inicjatywa. Szkoda, że nie można było przejechać się tymi autami – mówi z uśmiechem Paweł z Pabianic.

Alert dla Łódzkieg
Kolejna inwestycja p
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.