HomeTemat głównyStrzelił z broni pneumatycznej prosto w twarz klienta baru! Metalowy pocisk omal nie pozbawił mężczyzny wzroku

Strzelił z broni pneumatycznej prosto w twarz klienta baru! Metalowy pocisk omal nie pozbawił mężczyzny wzroku

strzelił z wiatrówki

Łódzcy policjanci zatrzymali 30-latka podejrzanego o próbę ciężkiego uszkodzenia ciała klienta baru chińskiego. Podejrzany strzelił z wiatrówki w twarz pokrzywdzonego, po tym jak ten zwrócił mu uwagę na niewłaściwe zachowanie. 30-latkowi grozi kara do 15 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 15 grudnia 2021 roku w jednym z lokali gastronomicznych przy ulicy Wojska Polskiego w Łodzi. Mężczyzna wszedł do niego i zaczął się dziwnie zachowywać. Mówił do siebie i uderzał rękami w ladę baru.

W pewnym momencie próbował zamówić sok, jednak przez dłuższą chwilę nie mógł porozumieć się z osobą sprzedającą. Wzbudziło to w nim jeszcze większą frustrację, którą wyładował krzycząc. 
Inny mężczyzna znajdujący się w tym samym czasie w barze zwrócił uwagę agresorowi. Po kilkakrotnych próbach uspokojenia mężczyzny, ten zwrócił swoje zainteresowanie przeciwko pokrzywdzonemu i zaczął mu grozić.

W końcu opuścił lokal gastronomiczny, lecz zachęcał go, aby również wyszedł z nim na zewnątrz. Gdy to nie poskutkowało, założył maskę na twarz, wrócił do lokalu i strzelił z broni pneumatycznej w twarz mężczyzny, który wcześniej zwrócił mu uwagę.

Pokrzywdzony doznał poważnego uszkodzenia okolic oka skutkującego koniecznością przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego. Metalowy pocisk wystrzelony w twarz pokrzywdzonego omal nie pozbawił go wzroku.

Podejrzany nie poprzestał na jednym strzale i przed opuszczeniem baru jeszcze kilka razy wystrzelił w stronę mężczyzny. 
Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny odpowiedzialnego za napaść w barze.

Przeprowadzone ustalenia doprowadziły ich do 30-letniego mieszkańca dzielnicy Bałuty. Mężczyzna został zatrzymany 25 stycznia. Usłyszał prokuratorski zarzut usiłowania ciężkiego uszkodzenia ciała. Taki czyn zagrożony jest karą nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Furiat wyposażony w
Jurek Owsiak zaprasz
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.