HomeSportSPORT: Kolejna porażka Górnika

SPORT: Kolejna porażka Górnika

mecz-górnik1W sobotnim meczu, przed własną publicznością, Górnik przegrał z Jutrzenką Warta 3:1. To już czwarta porażka na rozpoczęcie wiosennej rundy. Po ostatnim gwizdku trener łęczyckiej drużyny starał się tłumaczyć przegraną m.in. trudnościami finansowymi klubu.  Nie ukrywał niepokoju o dalsze występy „Królewskich”.
Wsparcie finansowe powinno być większe. Brakuje pieniędzy a lepsi zawodnicy szukają innych klubów. Trzeba przecież pamiętać o tym, że odeszło kilku najważniejszych dla składu zawodników. Z drugiej strony nie powinno być tak, że wszystko rozbija się o pieniądze. To naprawdę trudny czas dla Górnika. Szkoda, że nie udało się przełamać złej passy i pokazać się z dobrej strony na własnym terenie, przed własnymi kibicami – mówił po meczu dla „Reportera” Grzegorz Brygier, trener Górnika.
Kibice z którymi rozmawialiśmy otwarcie mówią o tym, że na obecnym etapie Górnika nie stać na lepszą grę. Łęczycki zespół spada coraz niżej w tabeli.
Warto przypomnieć, że jeszcze na początku roku w ogóle nie było wiadomo, czy Górnik przystąpi do rozgrywek. W połowie stycznia drużyna nie miała trenera. Te wszystkie trudności teraz odbijają się czkawką.
Wielka szkoda, że „Królewscy” nie dali rady Jutrzence. Na trybunach mecz oglądał m.in. piłkarz Widzewa Łódź Mariusz Stępiński oraz ksiądz tutejszej parafii.
W najbliższym spotkaniu Górnika czeka wyjazdowy pojedynek z Borutą Zgierz. Mecz odbędzie się 24 kwietnia, początek 17.30.
Gole: 0-1  (7 min.), 0-2 (32 min.), 0-3 (47 min.), 1-3 Góra (80 min.)
Górnik: A. Żemigała – Michałowski, Jarczyński, Maśliński, Stajewski – Pielesiak (Żemigała), Pałczyński, Góra, Pacałowski – Olczak, Ferszt
(iwo)

UDOSTĘPNIJ:
W powiecie kolejne O
Sobota na sportowo.
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.