HomeAktualnościSpójrzcie! Tak będzie wyglądać nowa „Stodoła” w Ozorkowie

Spójrzcie! Tak będzie wyglądać nowa „Stodoła” w Ozorkowie

nowa stodoła

Kilka dni temu ruszyły prace przygotowujące teren pod budowę nowego pawilonu PSS „Społem” przy ul. Starzyńskiego w Ozorkowie. A jak ma wyglądać nowy budynek? Spójrzcie na wizualizację. Będzie na pewno nowocześnie. Dzięki tej konstrukcji obiekt z pewnością cieszył się będzie dużym powodzeniem, tym bardziej, że w nowej „Stodole” będzie można odpocząć w kawiarni.

Agnieszka Derlecka, prezes „Społem” w Ozorkowie, mówi o inwestycji.

– Budynek będzie piętrowy, murowany, na parterze znajdzie się duży sklep PSS Społem i dwa lokale pod wynajem, natomiast na I piętrze galeria handlowa i kawiarnia – informuje A. Derlecka. –

Galeria handlowa będzie się składać z ok. 20 stoisk o lekkiej zabudowie, które będzie można np. łączyć w większe lub dzielić na mniejsze stoiska. W nowym obiekcie, poza klatką schodową, do dyspozycji klientów będzie też winda.

– Pierwsze prace, to przygotowanie terenu. Równanie, odchwaszczenie, umacnianie. Myślę, że przy sprzyjających warunkach atmosferycznych uda się jeszcze w tym roku postawić fundament – dodaje szefowa PSS „Społem”.

Zakończenie budowy budynku planowane jest w drugiej połowie przyszłego roku.

Kilka dni temu ruszyły prace przygotowujące teren pod budowę nowego pawilonu PSS „Społem” przy ul. Starzyńskiego w Ozorkowie
Poddębiczanka wywal
Zginął na miejscu!
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.