HomeNa sygnaleŚmierć na drodze! Zginęli motocykliści w wieku 19 i 31 lat a także 39-letni kierowca auta

Śmierć na drodze! Zginęli motocykliści w wieku 19 i 31 lat a także 39-letni kierowca auta

śmierć na drodze

Tragiczny wypadek motocyklisty w Łodzi

Na al. Palki 71-letnia kierująca toyotą przyjechała przez separatory i na lewym skrajnym pasie doprowadziła do zderzenia z 31-letnim kierującym kawasaki. Po zderzeniu pojazdów motocyklista upadł na pas zieleni a następnie na jezdnię biegnącą w przeciwnym kierunku ruchu, gdzie został potrącony przez 41-letniego kierującego bmw. W wyniku wypadku motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Jak wynika z baz danych nie posiadał uprawnień do kierowania – poinformowała policja.

Do tragedii doszło też w Tomaszowie w centrum miasta

W wyniku zderzenia motocykla z jadącym z naprzeciwka osobowym oplem do szpitala przewieziony został 19-letni motocyklista, gdzie mimo przeprowadzonych czynności ratunkowo-medycznych zmarł.

Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w rejonie ulicy Polnej w Tomaszowie. Kierujący motocyklem miał tam najechać na tył osobowego volkswagena a następnie oddalić się z miejsca zdarzenia. Dyżurny natychmiast skierował patrol ruchu drogowego, który w trakcie dojazdu na interwencję najechał na wypadek drogowy z udziałem kierowcy motocykla i osobowego opla na ulicy Św. Antoniego. O zastanej sytuacji policjanci poinformowali dyżurnego, który do obsługi obu zdarzeń skierował dodatkowe siły. W trakcie prowadzonych działań policjanci ustalili, iż kierujący motocyklem marki Suzuki, 19-letni tomaszowianin, nie posiadający uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi , jadąc ulicą Św. Antoniego w kierunku Ronda Olimpijczyków z nieznanych dotąd przyczyn, utracił panowanie nad jednośladem i zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki Opel, którym kierowała 45-letnia tomaszowianka. Na skutek zderzenia z oplem, motocyklista, który poruszał się bez kasku odniósł poważne obrażenia i po udzieleniu niezbędnej pomocy medycznej na miejscu zdarzenia został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Tam mimo starań medyków zmarł. Policjanci, którzy ustalili świadków i przeprowadzili oględziny miejsc zdarzeń oraz pojazdów, zabezpieczyli również ślady, które pomogą ustalić ich dokładne okoliczności. Ustalili ponadto, iż uczestnikiem obu zdarzeń był ten sam mężczyzna a sam motocykl pochodził z przestępstwa kradzieży z włamaniem do jednego z garaży na terenie Osiedla Obrońców Tomaszowa z 1939 roku. Wartość motocykla właściciel oszacował na 14 000 zł. Dokładne okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z tomaszowskiej komendy powiatowej.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają także okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w miejscowości Bobry, gmina Radomsko.

Kierujący peugeotem uderzył w drzewo. 39-letni radomszczanin mimo udzielonej na miejscu pomocy medycznej zmarł.

Do wypadku doszło 7 września 2021 roku po godzinie 7.00 na drodze krajowej numer 91 na wysokości miejscowości Bobry. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący peugeotem partnerem jadąc w kierunku Radomska na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu oraz pobocze. Następnie uderzył w przydrożne drzewo. Pomoc natychmiast wezwali świadkowie zdarzenia. Mimo udzielonej pomocy medycznej 39-letni mieszkaniec Radomska zmarł. Zgodnie z decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium.

UDOSTĘPNIJ:
Spotkanie z mistrzem
Dramat młodych rowe
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.