HomeAktualnościŚmierć na drodze! Zginął kierowca osobówki i młody motocyklista

Śmierć na drodze! Zginął kierowca osobówki i młody motocyklista

śmierć na drodze

Na drodze krajowej nr 74 pod Bełchatowem, w miejscowości Nowy Świat, ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym i stanęła w ogniu. Zginęła jedna osoba.

W wyniku poniesionych obrażeń wypadku nie przeżył kierowca osobowej skody. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Bełchatowa. Na miejscu pracowało 8 zastępów straży pożarnej. Ratownicy zajęli się nie tylko udzielaniem pomocy rannym, ale też gaszeniem płonącej ciężarówki.

Policjanci z Bełchatowa pod nadzorem prokuratora wyjaśniają też okoliczności wcześniejszego wypadku, na skutek którego śmierć poniósł 25-letni kierujący motocyklem suzuki.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 483 w miejscowości Chabielice w powiecie bełchatowskim. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 25-letni kierujący motocyklem marki Suzuki, podczas wyjeżdżania ze stacji paliw i włączania się do ruchu na drogę wojewódzką, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z pojazdem ciężarowym. Kierujący motocyklem wjechał wprost pod koła ciągnika siodłowego marki Man, który jechał od strony Częstochowy w kierunku Szczercowa. Na miejscu trwała akcja ratunkowa. Niestety, w wyniku obrażeń odniesionych na skutek wypadku motocyklista poniósł śmierć na miejscu. 39-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady związane ze zdarzeniem. Szczegółowe okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają bełchatowscy policjanci.

UDOSTĘPNIJ:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.