HomeAktualnościSkandal w parafii! Księża z kobietami!

Skandal w parafii! Księża z kobietami!

ksiądz gwałcił

Skandal w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Krakowie.

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające księży wychodzących z terenu parafii z wieczorowo ubranymi kobietami. Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 1:30 w nocy. „Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i zachowanie Współbraci, pomimo prowokacji, było wysoce niestosowne, za co pragniemy bardzo przeprosić” – komentuje parafia.

Na nagraniu widać, że z terenu parafii wychodzą mężczyźni w towarzystwie młodych, wieczorowo ubranych kobiet. Po chwili okazuje się, że panowie to w rzeczywistości księża. Według autora nagrania, obaj byli pod wpływem alkoholu i planowali dokończyć imprezę w innym miejscu. Jeden z nich podawał się za proboszcza. Na nagraniu wielokrotnie padają słowa niecenzuralne.

Tak parafia komentuje zdarzenie:

„Chcemy wyraźnie zaznaczyć, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i zachowanie Współbraci, pomimo prowokacji, było wysoce niestosowne, za co pragniemy bardzo przeprosić. Zapewniamy również, że sprawa jest w toku wyjaśniania, czym zajmuje się Zarząd Prowincji. Jednakże musimy sprostować, iż na nagraniu nie ma żadnych osób niepełnoletnich – wszyscy obecni tam są osobami dorosłymi, łącznie z kobietami uznanymi przez Nagrywającego za nieletnie (21, 24 i 33 lata). Na spotkaniu byli obecni również mężczyźni, w tym mąż jednej z Pań, którzy wyszli z terenu klasztoru wcześniej.”

Parafia podkreśliła także, że księża nie byli pijani.

71-letni kierowca sk
Uczennicami łęczyc
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.