HomeAktualności z regionuPowiat poddębickiSeria wypadków z udziałem pijanych kierowców

Seria wypadków z udziałem pijanych kierowców

pijany kierowca

25 września 2021 roku policjanci z poddębickiej komendy pojechali na miejsce zdarzenia drogowego do którego doszło na terenie gminy Zadzim. Jak ustalili funkcjonariusze, 39-letni kierujący pojazdem marki Renault Megane cofając, uderzył w stojący za nim pojazd marki Toyota Corolla. W trakcie rozmowy kierujący toyotą, wyczuł od 39-latka woń alkoholu, w związku z tym wyjął mu kluczyki ze stacyjki i powiadomił policję. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, okazało się, że mężczyzna był pijany. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.  

Tego samego dnia, na terenie gminy Zadzim doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. 48-letnia kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. W zdarzeniu ucierpiały dwie pasażerki samochodu, które odniosły obrażenia ciała i trafiły do szpitala. Policjanci szybko ustalili, dlaczego mieszkanka Łodzi doprowadziła do zdarzenia. Kobieta była kompletnie pijana. W jej organizmie znajdowało się blisko 1,5 promila alkoholu. Kiedy policjanci sprawdzili jej dane w policyjnej bazie, okazało się, że 48-latka nie posiada uprawnień do kierowania.

26 września 2021 roku o godzinie 8:45 w Poddębicach, policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli pojazd marki Skoda Octavia. Podczas legitymowania policjanci wyczuli od kierującego woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 25-latek był pijany. W organizmie miał prawie 2 promile alkoholu.

Po południu, na terenie gminy Dalików, została zatrzymana kolejna nietrzeźwa kierująca. Dyżurny poddębickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że trasą Brudnów-Budzynek jedzie pojazd marki BMW, tzw. „wężykiem”. Na miejsce został skierowany patrol policji. W miejscowości Budzynek, mundurowi zauważyli opisany w zgłoszeniu pojazd. Za kierownicą siedziała 49-letnia kobieta. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało prawie 3 promile.

pijany
UDOSTĘPNIJ:
Na remontowanej ulic
Niebawem przy ratusz
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.