HomeAktualnościPod Łęczycą zginął 21-letni kierowca!

Pod Łęczycą zginął 21-letni kierowca!

zginął 21-latek

Policjanci z łęczyckiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 703. Wskutek zderzenia dwóch osobówek 21-letni kierowca zginął na miejscu a kolejny trafił do szpitala.

28 maja 2023 roku około godziny 16.30 policjanci pojechali do miejscowości Leszcze, gdzie na drodze wojewódzkiej 703 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 21-letni kierowca opla jadąc w kierunku Łęczycy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia ze skodą jadącą w przeciwnym kierunku. Autem kierował 58-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała.

Niestety w wypadku zginął młody kierowca. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Ruch odbywał się wahadłowo. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone przez łęczyckich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy.
Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.

31-latek chciał zab
Mieszkańcy mają ob
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.