HomeAktualności z regionuPod Łęczycą pies przywiązany do drzewa! – Totalna znieczulica – mówią mieszkańcy

Pod Łęczycą pies przywiązany do drzewa! – Totalna znieczulica – mówią mieszkańcy

pies przywiązany do drzewa

W łęczyckich mediach społecznościowych zawrzało po publikacji postu dotyczącego porzuconego czworonoga. Sunia została przywiązana do przydrożnego drzewa i zostawiona na pewną śmierć. W dodatku, właściciel pozbył się jej tuż przed Bożym Narodzeniem. Kolejny wstrząsający wpis w internecie pojawił się tuż po świętach. Co się dzieje z tymi ludźmi?- pytają zbulwersowani mieszkańcy.

Do dziś mówi się o porzuconym przed wigilią czworonogu. Na szczęście sunia została znaleziona przez przypadkową osobę, dzięki której, najprawdopodobniej uniknęła śmierci.

Wpis w łęczyckich mediach społecznościowych pojawił się tuż przed świętami.

„Znalazłam suczkę przywiązaną do drzewa, nakarmiłam ją, ale niestety nie mogę jej przygarnąć, ponieważ posiadam już dwa psy, z których jeden nie toleruje obcych psiaków. Czy znajdzie się tutaj osoba o dobrym sercu, która potrzebuje przyjaciela i jest w stanie dać nowy dom suni? Wierzę, że w ten magiczny, świąteczny czas może zdarzyć się cud dla tej psinki. Mogę dowieźć sunię pod wskazany adres osobie, która będzie w 100% zdecydowana. Zauważyłam, że suczka lgnie do ludzi, daje się pogłaskać, akceptuje inne psy i potrafi okazać wdzięczność za okazane serce. Proszę, udostępniajmy ten post, niech chociaż dla niej te święta staną się wynagrodzeniem za wyrządzone krzywdy. Ps. Jeśli czyta to „człowiek „, który ją przywiązał, to mam nadzieję,że karma do ciebie wróci z podwójną siłą” – czytamy.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób bardzo negatywnie wypowiadało się o właścicielu suni, życząc mu, by kiedyś spotkał go taki sam los. Suczka znalazła już nowy dom.

Z kolei tuż po Bożym Narodzeniu w internecie zamieszczono zdjęcie martwego psa znalezionego w Topoli Szlacheckiej. Internauta poinformował, że szuka właściciela, a sprawa została zgłoszona na policję. Być może pies uciekł z posesji, po czym spotkał go straszny los.

31 grudnia, w sylwestra, czworonogi także nie mają lekko. Większość boi się głośnych wystrzałów i rozbłysków fajerwerków. Wiele psów ucieka, pokonując nawet ogrodzenia posesji, szukając cichego schronienia a później błąka się bezradnie po okolicy. Właściciele psów w sylwestra powinni szczególnie zwrócić uwagę na swoich pupili.

UDOSTĘPNIJ:
Od 1 stycznia nowy h
Tragedia w Nowym Rok
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.