HomeKraj i ŚwiatPiknik Jubileuszowy Zamku Królewskiego w Warszawie – rodzinne świętowanie

Piknik Jubileuszowy Zamku Królewskiego w Warszawie – rodzinne świętowanie

piknik w warszawie

Ogrody Zamku Królewskiego w Warszawie/Arkady Kubickiego

5 września 2021 r.; godz. 10.30 – 22.00

To bezpłatne wydarzenie, zorganizowane z okazji 50. rocznicy podjęcia decyzji o odbudowie Zamku Królewskiego w Warszawie, kierowane jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Wśród atrakcji znalazły się koncerty, spektakle, pokazy, warsztaty, quizy i niecodzienne propozycje.

  • Koncerty – „Walce wiedeńskie” w wykonaniu zespołu Amabile, a także gwiazda wieczoru: Bilon i Nowa Ferajna, prezentujący premierowy materiał z najnowszej płyty „Warszawski Rapton”, która wkrótce ukaże się w sprzedaży.
  • Pokazy – fechtunku i broni historycznej, sztuki florystycznej, mody i etykiety XVIII w.
  • Lot balonem nad Zamkiem Królewskim.
  • Atrakcje dla rodzin – spektakl „Legendy warszawskie” Teatru Lalka oraz happening „Motyle” Teatru Akt, a także inne pokazy plenerowe i zabawy z wykorzystaniem: balonów, baniek mydlanych, szachów, puzzli i klocków XXL oraz udziałem animatorów i szczudlarzy.
  • Spotkanie z dziennikarzami Polskiego Radia Dzieciom: warsztaty radiowe, quiz historyczny z nagrodami i możliwość udziału w audycjach plenerowych.

Szczegółowy program: www.zamek-krolewski.pl

  • Organizatorzy zapraszają także na bezpłatne zwiedzanie Zamku Królewskiego specjalną trasą prowadzącą przez Apartamenty Wielki i Królewski w godz. 11.00–17.00 (ostatnie wejście o 16.30).
UDOSTĘPNIJ:
Seniorka potrącona
Nowe święto 27 gru
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.